Zboží na zákazku

Zboží na zakázku

Zboží na zákazku vyrobené na míru dle požadavků zákazníka je možné dodat po předešlém telefonickém nebo e-mailovém ujednání s dodavatelem. Cena je stanovena zvlášť před uskutečněním výroby. Dodací termín je 1-4 týdny od data objednání. Dodací termín začíná běžet dnem uhrazení celkové částky vystavené zálohové faktury za zboží platbou předem. Toto zboží není možné po jeho převzetí kupujícím vrátit! Vyhrazujeme si právo na změnu při stanovování prodejní ceny a dodací lhůty u výrobků na zakázku.

Při vyrobení zboží dle vašeho přání se při koupi 5 kusů a více účtuje standardní cena. Při koupi 4 kusů a méně, se cena navyšuje o 50% ze standardní ceny.

Zboží je doručováno prostřednictvím:

Kurýrní společností DPD, přičemž těsně před dodáním Vás může kurýr telefonicky kontaktovat, abyste si mohli dohodnout přesnější čas dodání. Direct Parcel Distribution CZ sro, Technická 7, 821 04 Bratislava, tel. 18 373, fax .: + 421 2 44 44 25 56, e-mail: dpd@dpd.sk Místo zaslání zboží je stanoveno kupujícím při objednávání zboží. Za vyřízení objednávky se považuje převzetí zboží kupujícím. Dopravu na adresu doručení zajišťuje prodávající prostřednictvím zvoleného přepravce. Zásilka se zbožím obsahuje fakturu, případně ta je odeslána e-mailem.
V případě vrácení zboží prodávajícímu z důvodu nepřevzetí zboží kupujícím ve smyslu podmínek společnosti DPD, je prodávající oprávněn účtovat kupujícímu náklady na opětovné zaslání zboží ve výši 124 Kč + 10% z hodnoty původně fakturované částky.

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© Copyright 2018 MYSTIQUE Gundog Training EquipmentZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všeNepovolovat cookies