Upozornění a pokyny

Upozornění a pokyny

Upozornění !!!
Při vodítku delším než 2m je třeba používat ochranné rukavice, aby nedošlo ke zranění. Pravidelně kontrolujte stav produktu, zda není poškozen. V případě jakéhokoli poškození nepoužívejte dále tento produkt! Předejdete tak možným škodám a možnému zranění Vás a Vašeho psa. V průběhu životnosti produktů může dojít ke změně barevného odstínu, což však nemá vliv na použití. Nedoporučujeme vystavení produktu na přímém slunci, které vede ke změně barevného odstínu a vlastností materiálu.

Skladování produktů Produkty skladujte v suchém prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte na suchém a tmavém místě při izbové teplotě mimo intenzivního UV záření. Udržujte jejich oddělené od všech chemikálií.

Dummy
Naše dummy jsou speciálně navrženy pro výcvik loveckých psů. Základním požadavkem pro trénink je takzvaná měkká morda, která zabraňuje, aby zvěř, případně dummy, byly poškozeny pevným zákusem a tím se stali nepoužitelné. Dummy se používají pro tréninkové účely a na pracovní testy. Používejte dummy pouze během tréninků; nedovolte, aby se pes hrál s dummy bez dozoru. Nedovolte psovi kousat nebo táhnout dummy. Pokud jsou dummy mokré, nechte je vyschnout volně na vzduchu, ne na přímém slunci. Zvolte správnou velikost dummy pro psí mordu Vašeho psa, příliš malá velikost může být nebezpečná. Dummy jsou vhodné na tréninky ve vodě s výjimkou: všech celokožušinových dummy, třídílných dummy, Trainer dummy 1kg a 1,5kg, Snack dummy.

Způsob čištění a údržba:
• na čištění použijte kartáč a vlažnou vodu s výjimkou všech celokožušinových dummy a dummy s kožešinou
• neperte v pračce, chemicky nečistěte, nežehlete a nesušte v sušičce
• nechte volně vyschnout na vzduchu, ne na přímém slunci
• nepoužívejte saponáty a chemické prostředky

Dummy vesty a tašky
Dummy vesty a tašky slouží k uložení výcvikových pomůcek, zvěře a ostatního příslušenství. Jsou určeny na trénink, hon, volný čas, zkoušky a working testy. Jsou vyrobeny z odolného nepromokavého nylonového materiálu nebo z voskované bavlny. Šití ale není vodotěsné, proto může dojít k průniku vlhkosti kolem šití. Vyberte si správnou velikost a typ, která bude vyhovovat Vám a Vašemu účelu použití.

Způsob čištění a údržba:
• pokud je vesta nebo taška mokrá, nechte ji vyschnout volně na vzduchu, ne na přímém slunci
• jemně očistěte kefou po zaschnutí špíny a houbou namočenou ve vlažné vodě
• neperte, chemicky nečistěte, nežehlete a nesušte v sušičce
• nepoužívejte saponáty a chemické prostředky
• u produktů z voskované bavlny se doporučuje aplikovat znovu vosk pro zachování voděodolných vlastností materiálu

Kožené produkty
V naší nabídce můžete najít vodítka a obojky, které mohou být používány na trénink, práci, volný čas, zkoušky a working testy. Vyberte si správný typ na účel použití. Vyberte si správnou velikost, která bude vyhovovat Vám a Vašemu psovi. V případě, že potřebujete pomoci se správným výběrem, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Nedovolte psovi kousat vodítko nebo obojek. Pravidelně kontrolujte stav vodítka nebo obojku, zda není poškozeno, aby nedošlo k jakékoliv újmě na Vaší straně a straně Vašeho psa. V případě jakéhokoli poškození nepoužívejte dále tento produkt!.

Způsob čištění a údržba:
• vyhněte se znečištění kůže, namočení, pokud se tak stane, nechte kůži přirozeně vyschnout
• čistěte kožené produkty pravidelně s malým množstvím mýdla a vody
• nechte volně vyschnout na vzduchu, ne na přímém slunci
• nesprávná péče a čištění způsobí, že kůže praskne nebo se vysuší

Vodítka a obojky
V naší nabídce můžete najít vodítka a obojky, které mohou být používány na trénink, práci, volný čas, zkoušky a working testy. Vyberte si správný typ na účel použití. Vyberte si správnou velikost, která bude vyhovovat Vám a Vašemu psovi. V případě, že potřebujete pomoci se správným výběrem, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Nedovolte psovi kousat vodítko nebo obojek. Pravidelně kontrolujte stav vodítka nebo obojku, zda není poškozeno, aby nedošlo k jakékoliv újmě na Vaší straně a straně Vašeho psa. V případě jakéhokoli poškození nepoužívejte dále tento produkt!

Způsob čištění a údržba:
• v případě znečištění jemně očistěte hadříkem namočeným ve vlažné vodě
• neperte, chemicky nečistěte, nežehlete a nesušte v sušičce
• nepoužívejte saponáty a chemické prostředky

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© Copyright 2018 MYSTIQUE Gundog Training EquipmentZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Povolit všeNepovolovat cookies